Atsisiųsti katalogus su kainomis PDF formatu galite čia:


1.1. FASADO elementų katalogas PerfectStyr *.PDF >>>

EPS200 polistirolo pagrindas yra padengtas akrilo dervų ir kvarcinio smėlio mišiniu. Standartiniai profilių ilgiai 2,0m.

1.2. FASADO rustikos elementai "FASADEX" *.PDF >>>

Lauko apdailos profiliai ir elementai su kietu 1mm storio padengimu. Elementai dengiami vokiecių gamybos epoksidinių dervų ir kvarcinio smėlio mišiniu. Pagrindas - polistirolas EPS 150-200. Terchnologija dažniausiai naudojama rustams bei dideliems karnizams gaminti.


2.1 ITALIŠKŲ GIPSO LIPDINIŲ Katalogas su KAINOMIS *.PDF>>>
2.2 SPALVOTI GIPSO DIRBINIAI Katalogas su KAINOMIS *.PDF>>>

GIPSO KAINŲ LENTELĖ čia >>>

 

Siūlome platų gipso gaminių asortimentą, kurio pagalba galima sukurti elegantišką ir estetišką interjerą. Lubų karnizai, rozetės, židinių apdaila, kolonos, piliastrai, ir jų elementai – visa tai sukurta rankomis iš natūralių medžiagų. Galime pasiūlyti platų asortimentą dažytų gipso profilių, rozečių, bareljefų bei kitų lipdinių. "Jagarovai" - puikia reputacija pasižymintis Italų gamintojas. Užsakymai vykdomi per mėnesį. Pristatome visoje Lietuvoje.


2.3. "Classic line" INTERJERO elementai su kainomis *.PDF >>>

Interjero dekoratyvinės detalės "Classic Line" pagamintos iš poliuretano - tankios ir kietos medžiagos. Paviršius gruntuotas, baltos spalvos. Dekoravimo juostų ilgiai - 2,44 m. Turime sandėlyje. Kainos nurodytos už vienetą su PVM. Karnizai, juostos, grindjuostės, 3D panelės, piliastrai, konsolės, rozetės.


2.4. "Evroplast/GAUDI" INTERJERO moldingai,  Katalogas su KAINOMIS  *.PDF>>> 

Dekorai iš didelio tankio poliuretano katalogas. Nuo 2023 metų gamyba vyksta Baltarusijoje. Profilių ilgiai po 2,0 metrų. Elementai baltos spalvos, gruntuoti. Dalį elementų turime sandėlyje, kitą dalį prekių atvežame pagal užsakymą. Moldingai ,lubiniai karnizai, karnizai led apšvietimui, grindjuostės, lanksčios FLEX juostos, kesonai, rozetės, kronšteinai, kolonos, piliastrai, židinių apdailos iš poliuretano, 3D plokštės.


2.5. POLIURETANO LIPDINIAI "ELITE DECOR" Katalogas  *.PDF>>>

2023 metų naujiena - Ukrainos gamintojo ELITE DECOR poliuretano karnizai, juostos, rozetės, kupolai, nišos, grindjuostės, karnizai apšvietimui, 3D panelės, dekoratyviniai balkiai imituojantys naturalų medį ir kiti elementai. Kolekcijos: Grand Decor, Tesori, DecoWood. Aukšta kokybė už konkurencingą kainą. Tam tikra asortimento dalis palaikoma sandėlyje Vilniuje. Užsakomieji profiliai atkeliauja per 5-6 savaites.  Pristatome visoje Lietuvoje.  


2.6. "NMC" POLIURETANO, KIETO POLIMERO LIPDINIAI Katalogas  *.PDF>>>

2023 metų naujiena - Belgų gamintojo NMC poliuretano, ekstrudinio polistireno ir kieto polimero karnizai, juostos, rozetės, grindjuostės, karnizai ir grinduostės apšvietimui, 3D sienų panelės, lamelės.  Kolekcijos: ARSTYL, NOMASTYL, WALLSTYL. Profiliai 2.0 m ilgio. Kainos nurodytos už vienetą su PVM. Dalį asortimento palaikome sandėlyje Vilniuje. Užsakomieji profiliai atkeliauja per 2-3 savaites.  Pristatome visoje Lietuvoje. 


2.7. "MARDOM" POLIURETANO, KIETO POLIMERO 3D PANELĖS Katalogas  *.PDF>>>

2024 metų naujiena - Lenkų gamintojo Mardom poliuretano, kieto polimero karnizai, juostos, grindjuostės, karnizai ir profiliai apšvietimui, 3D panelės, lamelės. Profiliai 2.0 m ilgio, lamelės -2m arba 2,7m mlgio. Kainos nurodytos už vienetą su PVM. Dalį asortimento palaikome sandėlyje Vilniuje. Užsakomieji profiliai atkeliauja per 2-3 savaites.  Pristatome visoje Lietuvoje. 


3. VEIDRODŽIAI, BALDAI, DEKORAS, PAVEIKSLAI, LAIKRODŽIAI  *.PDF >>> 

Tinklapis skirtas veidrodžiams ir baldams www.VeidrodziuKaralyste.lt 
Modernaus ir klasikinio dizaino pakabinami ir pastatomi veidrodžiai, dekoratyviniai, sendinto stiklo veidrodžiai, veidrodinės dekoracijos, veidrodžiai su veidrodiniais ir spalvoto stiklo rėmais. Pakabinami sieniniai laikrodžiai su rėmais iš veidrodžio ir stiklo. Šiuolaikinio dizaino komodos, naktinias, kavos staliukai, konsolės, valgomieji stalai iš nerūdijančio plieno.


4. VEIDRODŽIŲ su APŠVIETIMU KAINOS*.PDF >>>
 

Tinklapis skirtas veidrodžiams www.VeidrodziuKaralyste.lt 
Sandėlyje palaikomi 5-10 modeliai veidrodžių (teirautis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Kiti veidrodžiai su apšvietimu yra gaminami pagal kliento užsakymą per 5-6 savaites. Gaminant individualiai veidrodžius galima komplektuoti pagal jūsų pageidavimus. Galimų priedų sąrašą rasite PDF kainyne.


5.Veidrodinės ir stiklinės plytelės *.PDF >>>

Tinklapis skirtas veidrodžiams www.VeidrodziuKaralyste.lt 
Kainyne nurodytos standartinių veidrodinių plytelių kainos. Kitų matmenų, formų ir spalvų veidrodinės plytelės gaminamos pagal jūsų matmenis, kainos skaičiuojamos individualiai pagal sudarytą projektą.