Atsisiųsti katalogus su kainomis PDF formatu galite čia:


1A. FASADO elementų katalogas PerfectStyr. EPS200 polistirolo pagrindas yra padengtas akrilo dervų ir kvarcinio smėlio mišiniu. Standartiniai profilių ilgiai 2,0m.

1C. FASADO elementai "FASADEX". Lauko apdailos profiliai ir elementai su kietu 1mm storio padengimu. Elementai dengiami vokiecių gamybos epoksidinių dervų ir kvarcinio smėlio mišiniu. Pagrindas - polistirolas EPS 150-200. Terchnologija naudojama dideliems karnizams gaminti


3. "Classic line" INTERJERO elementai su kainomis.

Interjero dekoratyvinės detalės "Classic Line" pagamintos iš poliuretano - tankios ir kietos medžiagos. Paviršius gruntuotas, baltos spalvos. Dekoravimo juostų ilgiai - 2,44 m. Turime sandėlyje. Kainos nurodytos su PVM. 


4. "Evroplast" INTERJERO DEKORAS>>> 
"EUROPLAST" KAINYNAS čia >>>

Dekorai iš didelio tankio poliuretano katalogas. Profilių ilgiai po 2,0 metrų. Elementai baltos spalvos, gruntuoti. Dalį elementų turime sandėlyje, kitą dalį prekių atvežame pagal užsakymą.


5. ITALIŠKŲ GIPSO LIPDINIŲ KATALOGAS>>>
GIPSO KAINŲ LENTELĖ čia >>>
SPALVOTI GIPSO DIRBINIAI >>>


Siūlome platų gipso gaminių asortimentą, kurio pagalba galima sukurti elegantišką ir estetišką interjerą. Lubų karnizai, rozetės, židinių apdaila, kolonos, piliastrai, ir jų elementai – visa tai sukurta rankomis iš natūralių medžiagų. Galime pasiūlyti platų asortimentą dažytų gipso profilių, rozečių, bareljefų bei kitų lipdinių. "Jagarovai" - puikia reputacija pasižymintis Italų gamintojas. Užsakymai vykdomi per mėnesį. Pristatome visoje Lietuvoje.


6. VEIDRODŽIAI, BALDAI, DEKORAS, PAVEIKSLAI, LAIKRODŽIAI  *.PDF 

Modernaus ir klasikinio dizaino pakabinami ir pastatomi veidrodžiai, dekoratyviniai, sendinto stiklo veidrodžiai, veidrodinės dekoracijos, veidrodžiai su veidrodiniais ir spalvoto stiklo rėmais. Pakabinami sieniniai laikrodžiai su rėmais iš veidrodžio ir stiklo. Šiuolaikinio dizaino komodos, naktinias, kavos staliukai, konsolės, valgomieji stalai iš nerūdijančio plieno.


7. VEIDRODŽIŲ su APŠVIETIMU KAINOS*.PDF
 

Vidorodžai su apšvietuimu yra gaminami pagal kliento užsakymą per 4 savaites. Juos galima komplektuoti pagal jūsų pageidavimus.


8. Veidrodinės ir stiklinės plytelės.

Plytelės gaminamos pagal jūsų matmenis. Kainos skaičiuojamos individualiai. Kai kurie variantai yra paskelbti pdf kainyne.


9. Dekoratyviniai LED židiniai su apdaila.