pdf kainynai

Dekoratyvinė arka (lankas) – kreivinė sąramos imitacija virš lango arba durų angos, nišos ar skliautuotos patalpos. Arkos forma gali būti pusapskritė, segmentinė, smaili, trilapė, elipsinė ir kt. Visi dekoratyviniai elementai iš polistirolo atlieka tik dekoratyvinę funkciją. Iš lanko formos apvado galima pasigaminti žiedą,  kuris būtų naudojamas apvaliam langui įrėminti arba kaip dekoratyvinė rozetė.  


Langų ir durų apvadai        

Arkos formos elementai gali būti padaryti iš visų kataloge pateiktų profilių, arba pagaminti pagal individualų užsakymą. Žemiau pateikiama schema kaip turi būti matuojamas arkinis elementas.

Lango-arka_simetrine.jpg ko01-lanko-formos-arkinis-apvadas-fasado-dekoras-arka.jpg ko05-lanko-formos-arkiniai-apvadai-fasado-dekoras-ziedas-apvadas-apvaliam-langui.jpg ko06-lanko-formos-apskiritimo-arkiniai-apvadai-fasadui-polistirolo-dekoras-ziedas-apvadas-apvaliam-langui-arkada.jpg ko13-lanko-formos-laipteliai-arkiniai-apvadai-fasadui-polistirolo-dekoras-ziedas-apvadas-apvaliam-langui-arkada.jpg ko15-lanko-formos-lygus-arkiniai-apvadai-fasadui-polistirolo-dekoras-ziedas-apvadas-apvaliam-langui-arkada.jpg

Klasikinio namo fasado dekorai - arkos, žiedai, apvadai.

Gaminius pristatome į visus Lietuvos bei Latvijos miestus.
Žemiau pateikta kaip teisingai išmatuoti arką:

 

Fasado dekoravimo profilių katalogas >>

<< Atgal į fasado dekoravimo elementus.