pdf kainynai

 

Piliastrais vadinami vertikalūs, dažniausiai stačiakampiai sienų iškišuliai. Jie būna lygūs arba su grioveliais - kitaip vadinamomis kaneliūromis. Pilisatras naudojamas vertikaliam siemų plotų suskaidymui. Piliastrams būdingos tos pačios sudedamosios dalys kaip ir kolonoms - tai bazė, stiebas, kitaip liemuo ir kapitelis. Piliastro bazės ir kapitelio formavimui naudojami profiliniai karnizų tipo elementai. 


Langų ir durų apvadai        

Standartinius, kataloginius modelis rasite atsiuntus PDF kainyną katalogų skyriuje >>

1-gz01-piliastro-kapitelis-fasado-dekoro-elementas-is-polistirolo.jpg 1-gz02-piliastro-kapitelis-fasado-dekoro-elementas-is-polistirolo.jpg 1-gz03-piliastro-kapitelis-fasado-dekoro-elementas-is-polistirolo.jpg 1-gz04-piliastro-kapitelis-fasado-dekoro-elementas-is-polistirolo.jpg 2-pl01-piliastro-stiebas-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 2-pl02-piliastro-stiebas-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 2-pl03-piliastro-stiebas-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 2-pl04-piliastro-stiebas-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 2-pl05-piliastro-stiebas-fasado-dekoravimo-elementas-kolona-is-polistirolo.jpg 3-bz01-piliastro-baze-fasado-dekoravimo-elementas-is-polistirolo.jpg 3-bz02-piliastro-baze-fasado-dekoravimo-elementas-is-polistirolo.jpg 3-bz03-piliastro-baze-fasado-dekoravimo-elementas-is-polistirolo.jpg 3-bz04-piliastro-baze-fasado-dekoravimo-elementas-is-polistirolo.jpg 3-bz05-piliastro-baze-fasado-dekoravimo-elementas-is-polistirolo.jpg 4-vizualizacija-piliastro-elementas-01-kapitelis.jpg 4-vizualizacija-piliastro-elementas-02-kapitelis.jpg 4-vizualizacija-piliastro-elementas-03-komplektas.jpg 4-vizualizacija-piliastro-elementas-04-baze.jpg 4-vizualizacija-piliastro-elementas-05-baze.jpg

Piliastrai - fasado architektūrinis elementas, naudojamas kaip kolonos, palaikančios perdangas, sąramas imitacija. Piliastrą dažnai galima pamatyti portalų, langų įrėminime. Fasadinės detalės gaminamos iš kieto polistireno, kuris dengiamas kvarcinio smėlio ir akrilinių dervų mišniu. Polistirolo kietumo markė ne žemesnė nei EPS 150. Po montavimo fasado dekoracijas būtina nudažyti lauko darbams skirtais dažais.

Fasado dekoravimo profilių katalogas >>

<< Atgal į fasado dekoravimo elementus.