pdf kainynai

<< Visas interjero dekoro asortimentas

Piliastrai iš poliuretano "Evroplast - Gaudi" >>
Kiti "Classic Line" poliuretano lipdiniai >>


Piliastras yra stilingas dekoratyvinis elementas imituojantis iš sienos išsikišusią koloną. Profilis montuojamas vertikaliai ant sienos.


   Sienų  juostos      

Piliastras-PRC-6026-OK.jpg Piliastras-PRC-6027-OK.jpg Piliastras-PRC-6028-OK.jpg Piliastro-baze-PRC-6026-OK.jpg Piliastro-baze-PRC-6027-1-OK.jpg Piliastro-baze-PRC-6028-1-OK.jpg Piliastro-baze-RC-10037-2-OK.jpg Piliastro-kapitelis PRC 6028-2-OK.jpg Piliastro-kapitelis-PCR-6026-3-OK.jpg Piliastro-kapitelis-PCR-6027-3-OK.jpg Piliastro-kapitelis-PCR-6028-3-OK.jpg Piliastro-kapitelis-PRC-6026-2-OK.jpg Piliastro-kapitelis-PRC-6027-2-OK.jpg Piliastro-kapitelis-RC-10037-1-OK.jpg

Dažnai montuojami kartu su baze (apatinė piliastro dalis) ir kapiteliu (kapitelis - viršutinė piliastro/kolonos dalis). Dekoracijos sukuria įspūdingą aplinką suteikiant interjerui modernumo ir elegantiškumo. Piliastrai puikiai tinka tiek klasikiniams tiek ultra-moderniems butams. 

  Užsakymus sukomplektuojame paros bėgyje. Sukomplektuotą užsakymą atsiimti galima iš sandėlio Vilniuje arba iš mūsų salono. Pristatome visoje Lietuvoje.

     Nuotraukų galerijasu kolonomis ir piliastrais facebook tinklapyje. Spausti ČIA.

 
- interjero dekoravimo elementai  - interjero detalės namams - interjero akcentai - interjero elementai, interjero aksesuarai iš poliuretano-
Piliastrai ir jų elementai pagamintos iš kieto putų poliuretano, kuris yra pakankamai didelio atsparumo mechaniniams pažeidimams. Tai palengvina jų įrengimą ir priežiūrą.

Mielai kviečiame apsilankyti mūsų salone Laisvės pr. 82 Vilniuje ir įsitikinti mūsų siūlomos produkcijos grožiu ir kokybe. Telefonas pasiteiravimui 861270035. Užsakymai priimami ir elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Atsiųskite interjero detalių katalogą/kainyną PDF formatu >>

Visi interjero elementų gamintojai >> 

<< Atgal į "Classic Line" dekoro elementus.