pdf kainynai

<< Visas interjero dekoro asortimentas

Juostos su raštu iš poliuretano "Evroplast / Gaudi" >>
Juostos su raštu iš Gipso "Jagorovai" >>

Kiti "Classic Line" poliuretano lipdiniai >>


Sieninės juostelės su raštu yra interjero dekoro elementas sumontuotas ant sienos arba lubų. Tinkamai parinkti sienų dekoro elementai - elegantiška tiek tradicinių tiek šiuolaikinių namų apdaila. Ornamentuoti sienų ir lubų apvadai suteiks jūsų interjerui prabangos ir išskirtinumo.


   Sienų  juostos      

Juosta-su-ornamentu-CR5000-OK1.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5005-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5024-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5033-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5034-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5044-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5050-1-kampas-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5050-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5058-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5061-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5064-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5073-OK.jpg Juosta-su-ornamentu-CR5074-OK.jpg

Sieninės juostelės su ornamentu (juostiniai dekorai) yra elegantiškas apdailos dekoratyvinis elementas, kuris suteikia unikalumo bet kuriai patalpai, kurioje jis yra naudojamas. Mes siūlome platų, įvairių formų sienų dekorų pasirinkimą - nuo paprastų lygių (be ornamento) iki sudetingais raštais dekoruotų profilių (su ornamentu). Sienų dekorai (lipdiniai) pagaminti iš kieto putų poliuretano, kurie yra pakankamai didelio atsparumo mechaniniams pažeidimams. Tai palengvina jų įrengimą ir priežiūrą.

Užsakymus sukomplektuojame paros bėgyje. Sukomplektuotą užsakymą atsiimti galima iš sandėlio Vilniuje arba iš mūsų salono. Pristatome visoje Lietuvoje.

Galerija facebook tinklapyje. Spausti ČIA>> 

-Juostelės gali būti lygios (be rašto) ir su ornamentu (su raštu) - dekoratyviniai profiliai interjerui-

Mielai kviečiame apsilankyti mūsų salone Laisvės pr. 82 Vilniuje ir įsitikinti mūsų siūlomos produkcijos grožiu ir kokybe. Telefonas pasiteiravimui 861270035. Užsakymai priimami ir elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Interjero detalių katalogą/kainyną PDF formatu >>

Visi interjero elementų gamintojai >> 

<< Atgal į "Classic Line Decor" interjero elementus.