LIETUVOJE KARANTINAS pratęstas iki gegužės 31! 
Salonas dirba įprastu grafiku, bet mes r
ekomenduojeme užsakymus pateikti nuotoliniu būdu be tiesioginio kontakto. Tel: +37061270035;    info@elitedecor.lt ; FaceBook.com

 << Atgal į fasado dekoravimo kategoriją


Dekoratyviniai fasado elementai "MatBud" išsiskiria unikalia estetika, o jų  patvarumą garantuoja speciali gamybos technologiją - Kieto polistirolo pagrindas dengiamas klijų sluoksniu, po to sustiprinamas stiklo pluošto tinkleliu ir specialiais klijais formouojamas paviršius. Ši technologija užtikrina fasado profilių atsparumą permainingiems orams ir  jų ilgametį tarnavimo laiką. Dekoratyviniai fasado profiliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tai leidžia išvengti rizikos dėl fasado elementų  atitrūkimo nuo pastato, susijusios pvz. su didele temperatūrų kaita.Dekoro elementų gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės, vakarų Europos gamintojų medžiagos: Italų gamybos „Kerakoll“ fasado klijai, patvarus armavimo tinklelis (min. 145g/m2), didelio tankio polistirolas EPS 150-200 ir giluminis gruntas skirtas išorės apdailos darbams. Visos detalės yra armuojamos.

Labai svarbus aspektas - tai kad armavimo tinklelis neturi tiesioginio sąlyčio su polistirolu - tai garantuoja kad armavimas kartu su tinku tvirtai laikosi ant polistirolo pagrindo. Gamintojas suteikia 2 metų garantija savo produkcijai. „MatBud“ fasadų dekoracijos profiliai standartiškai gaminami nuožulnūs abiejuose pusėse- išimamas tinkas jungimams, tai palengvina fasado lipdinių sujungimo vietų maskavimą. Stambesni fasado elementai padengti armavimo tinkleliu, tai suteikia puikų sukibimą su tinkuotomis pastato sienomis.

Visi standartiniai profiliai yra gruntuoti ir pilnai parengti montavimui ant pastato fasado.
Fasadų dekoracijas pristatome į visus Lietuvos bei Latvijos miestus.


 

<< Atgal į fasado dekoravimo kategoriją

Fasado dekoravimo elementų ir profilių katalogas >>