pdf kainynai

KAIP UŽSAKYTI:

Prekes galite užsakyti  išsiuntę norimų pozicijų kodus bei kiekius mūsų elektoniniu paštu arba galite tiesiog atvykti į mūsų saloną ir užsakyti vietoje.

Jei reikia konsultacijos, rašykite arba skambinkite telefonu +370 61270035. Suteiksime konsultaciją ir padesime pasirinkti prekes.

Pagal Jūsų užklausą mes paruošime ir išsiūsime Jums užsakymą. Priklausomai nuo užsakymo didžio pritaikysime Jums nuolaidą.

APMOKĖJIMAS:

Apmokėti užsakymą galima grynais mūsų salone arba bankiniu pavedimu

Prekes esančias sandėlyje apmokate atsiimant iš salono, arba prieš siuntimą Jūsų nurodytu adresu.

Užsakomosioms prekėms reikalingas avansas 50% nuo užsakymo didžio. Likutis apmokamas prieš atsiėmimą  grynais mūsų salone arba bankiniu pavedimu.

ATSIĖMIMAS, PRISTATYMAS :

Jei prekes turime sandėlyje - jas sukomplektuosime sekančiai dienai. Atsiimti prekes galima iš salono. Siuntimo atveju prekes gausite per 2-3 darbo dienas.

Užsakomųjų prekių sukomplektavimo terminas aptariamas individualiai.

Pristatome visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Patrauklios pristatymo kainos.

ASORTIMENTAS:

Interjero dekoravimo elementus "Classic Line" sandėlyje stengiamės palaikyti visą katalogo asortimentą.

Interjero juostos "Evroplast"- sandėlyje palaikoma apie 50% katalogo. Užsakymai priimami iki einamo mėnesio 10-15 dienos, pristatymas apie 25-29 mėnesio diena.

Interjero lipdiniai iš natūralaus gipso JAGOROVAI - Visos prekės užsakomosios. Pristatymo terminas apie 3 savaitės.

Fasado dekoravimo elementai PerfectSTYR su akrilo dervų ir kvarcinio smėlio mišinio padengimu. Viskas gaminama pagal užsakymą. Gamybos terminas apie 3-4 savaitės su pristatymu į obketą. Terminas priklauso nuo užsakymo didžio ir gamybos apkrovimo.

Fasado elementai Fasadex. Gaminama pagal užsakymą. Gamybos terminas apie 3 savaitės.

Veidrodžiai ir komodos (konsolės) pristatomi pagal užsakymą per 3-4 savaites.

Veidrodinių plytelių gamybos terminas 3-5 savaitės. Skaidraus veidrodžio plyteles 300x300mm su facetuotom briaunom palaikome sandėlyje Vilniuje.