"Classic Line Decor" interjero dekorų kolekcija:

   Sienų juostos      


"Evloplast" interjero dekoro kolekcija:

         


Itališko gipso "Jagorovai" lipdinių kolekcija:

   Sienų juostos  


Ažūrinės pertvaros, 3D mdf frezuotos plokštės:

 


Elektriniai židiniai su LED ugnies imitacija:


Poliuretaniniai lipdiniai yra ypač patvarūs. Paviršius paruoštas dažymui. Poliuretanas – tai šiuolaikinė apdaila, imituojanti gipso liejinius. Tai nėra polistirolas. Poliuretanas labiau primena porėtą plastiką. Todėl juos taip pat vadina plastikiniais arba dekoro juostomis iš plastiko. Elementai yra atsparūs drėgmei, galima naudoti ne tik kambariuose bet ir voniose. Dekorų paviršius padengtas kietu ir smūgiams atspariu išoriniu balto grunto sluoksniu. Esant temperatūros pokyčiams netrūkinėja ir neskilinėja. Dekoratyvinės juostos ir elementai yra labai lengvi bet tuo pačiu metu ir gana kieti. Elementai taip pat pasižymi tamprumu ir elastiškumu. Poliuretanas - neturi toksinių medžiagų, sudėtyje nėra kenksmingų skiediklių. Atitinka CFC, RoHS ir HCFC.

Gipsas - natūrali ir stabili medžiaga nuo senovės laikų naudojama interjerų papuošimams. Liejinius gamina turinti gylias liejybos tradicijas Italijos įmonė "JagoRovai". Labai didelis gipso lipdinių, lubų bei sienų ornamentų, sienos juostų, karnizų, bareljefų, kolonų (kolonų detalės) ir kitų elementų pasirinkimas. Labai populiari ir praktiška – gipso dekoratyvinė židinių apdaila. Gipsas nebijo aukštų temperatūrų, todėl ši medžiaga tinkama židinio apdailoms formuoti.

 • Dauguma poliuretano profilių turime sandėlyje Vilniuje. 
 • Natūralaus GIPSO elementus atvežame per 3-4 savaites.
 • Užsakomieji Poliuretano profiliai ir detaliės atkeliauja per 3-4 savaites. 
 • Ekspozicijoje Vilniuje turime visų poliuretano profilių pavyzdžius. 
 • Pateikus užsakymą, jį sukomplektuosime 1 paros bėgyje (išskyrus užsakomuosius profilius).
 • Atsiimti galėsite iš salono arba sandėlio Vilniuje.
 • Pristatome visoje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.
 • Pristatymo kaina nuo 0 Eurų  per 3 darbo dienas.
 • Taikome nuolaidas priklausomai nuo užsakymo dydžio.

  

Interjero dekoravimas dekoratyviniais elementais - vienas iš geriausių būdų atnaujinti savo bustą. Klasika niekada ne išeina iš mados, tai kas yra gražu - yra madinga. Mielai kviečiame apsilankyti mūsų salone Laisvės pr. 82 Vilniuje ir įsitikinti mūsų siūlomos produkcijos grožiu ir kokybe. Telefonas pasiteiravimui +370 61270035. Užsakymai priimami ir elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Atsiųskite interjero detalių katalogus PDF formatu >>