Visi straipsniai

Norint atnaujinti būstą kartais užtenka tik suteikti jam naują optinę iliuziją, nesiimant drastiškos pertvarkos. Pagrindinė priemonė šiam erdvės transformavimo etapui - veidrodis. Veidrodis turi turtingą istoriją ir mitologiją, mažai koks kitas baldas yra apsuptas tiek daug legendų ir prietarų. Veidrodis - tai ir buities , ir apdailos objektas, priemonė erdvės plėtimui. Šiuolaikiniame gyvenime veidrodis įprastas nekeliantis nuostabos dalykas, ir mes dažnai neįsivaizduojam, kiek galimybių paslėpta jo skaidrioje lygumoje. Veidrodžiai ne tik atspindi realybę, bet ir sukuria iliuziją. Šviesos, tuštumos arba erdvės iliuzija priklausomai nuo jūsų norų.

Jei ieškote veidrodžio miegamajam ar prieškambariui, pasirinkite išskirtinį rėmą, nes jis tarnaus jūsų atvaizdo formavimui . Klasikiniai mediniai rėmai, raižyti arba poliruoti, paauksuoti, o a gal dengti sidabru atrodys puikiai ant grublėto mūrinio paviršiaus.
Gipsinio arba kaustyto rėmo trapumą pabrėš aksominis tekstūros klasikinio stiliaus tapetai. O gal norite pamatyti savo atvaizdą pabrėžta glotnios odos efektą sukuriančiu rėmu. Tada atkreipkite dėmesį į musų siulomą modernių veidrodžių kolekciją su dažytu rėmu.

Kur ir kokiam vaidmeny bepasirodytų veidrodis ar veidrodinė dekoracija, jis visada pritraukia akis, tapdamas jei ne pagrindiniu, bet ypatingu interjero herojumi.

Daugelis žino, kad veidrodžiai gali vizualiai padidinti erdvę, bet tai tik vienas aspektas jų galimybių. Dideli ir masyvūs architektūros elementai "ištirps", jei juos apdailinti veidrodžiais. Taip galima paslėpti atraminį stulpą patalpų centre. Padenkite jį įprastais, tonuotais veidrodžiais, arba pasinaudokite veidrodinėmis plytelėmis su šlifuotomis, poliruotomis arba facetuotomis briaunomis.

Taipogi veidrodžių ypatumus galima išnaudoti papildomų langų iliuzijos kūrimui arba durų apdailai. Jeigu durys nevarstomos ir jus nenorit apsunkinti aplinkos erdvumo pojūtį, panaudokite veidrodinius elementus varčios plokštėje. Toks metodas įkvėpė dizainerius kurti veidrodžius įvairių langų forma. Šis metodas ne tik papuoš interjerą, bet ir sukurti elegantiško lango jausmą.

Ir, pagaliau, baldai. Veidrodžiais puošia ne tik baldų fasadus - komodas, spinteles, spintas - bet ir lovų galvūgalius, o kai kurie gamintojai sukūrė begalę veidrodinių baldų sukurdami pasaką realiame gyvenime.

 

Visi straipsniai