<<Kiti straipsniai

Patalpa kurioje yra daug veidrodžio atrodo erdvesnė ir šviesesnė. Tokios sienelės suteikia interjerui prabangos ir išskirtinumo. Veidrodinės plytelės dažniausiai klijuojamos tiesiai ant sienos, nors kartais jei plotas gana mažas, jas galima klijuoti ant skydų.

Dažniausias sienelių skaidymo tipas - įstrižas skaidymas, kitaip vadinamas "rombais", kai įstrižai išdėstytos kvadratinės plytelės, o perimetru montuojamos trikampinės plytelės. Sekantis pagal populiarumą - plytų imitacija. Galime suprojektuoti ir pagaminti išskirtinio dizaino suskaidymo sieneles.

Be skaidraus veidrodžio interjere dažnai naudojami skirtingai tamsinti veidrodžiai, bei veidrodžiai su sendinimo efektu.

UAB KUBĖ EliteDecor.lt prekiauja veidrodinėmis plytelėmis jau nuo 2016 metų. Per šį laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį plytelių projektavime ir gamyboje. Visada patarsime, kaip geriausiai įvykdyti Jūsų sumanymus.

Visus galimus spalvų ir apdirbimo variantus rasite tinklapyje. Orientacinės kainos yra paskelbtos pdf kataloge, kurį rasite tinklapio katalogų skyriuje.

Mūsų salonas adresu Vilniuje, Laisvės pr 82.

Naudodami veidrodines plyteles, galite ne tik vizualiai praplėsti erdvę, bet ir sukurti akcentines sienas skirtingose patalpose. Įspūdingai mozaikos atrodys svetainėje virš sofos arba židinio, virš miegamojo lovos galvūgalio arba virtuvėje tarp darbo stalo ir spintelių.

Kompaktiškos mozaikos, be perteklinio puošnumo puikiai tinka dekoruoti sienas namuose, kur vyrauja minimalizmo, lofto, hi-tec, šiuolaikinio stiliaus estetika.

Šviesos ir šešėlių žaismas sukurtas facetuotų plytelių dėka gali būti be galo žavus.

 

Nuo ko pradėti?

1) Reikia nubraižyti eskizą pagal sienų matmenis, kur planuojama įrengti veidrodinę sienelę iš plytelių. Maketuojant reikia apsispręsti ar sienelė bus rėminama bagetais ar ne. Skaidymo variantus galite rasti mūsų tinklapyje arba tiesiog per internetinę paiešką ir be abejo galite sukurti patys.

2) Siekiant erdvės vizualiam padidinimui ir realistiškesniam atspindžiui rinkitės skaidymą didesnėmis plytelėmis. Siekiant žaismingesnio šviesos ir šešėlio vaizdo - rinkitės mažesnes plyteles.

3) Po projekto sudarymo užsakymas tvirtinamas gamybai. Dirbtuvėse bus pagamintos atskiros plytelės su facetuotomis briaunomis. Jas tereikės suklijuoti vietoje pagal maketą.

4) Idealiai išlyginkite ir išdažykite sieną kurioje planuojama montuoti mozaiką. Esant skaidrioms plytelėms rekomenduojama išdažyti šviesiomis spalvomis, jei plytelės bus tamsios, tai ir sieną rekomenduojame dažyti tamsesnėmis spalvom. Sužymėkite plytelių išdėstymą ant sienos.

5) Priklijuokite veidrodines plyteles prie sienos su specialiais klijais veidrodžiui,kurie savo sudėtyje neturi rūgščių. Tarp plytelių patariama palikti nedidelius plyšius (0,5-1mm) tam, kad išvengti galimo įskilimo.

 

Kiti straipsniai >>