<< Atgal į fasado dekoravimo kategoriją

1.      Kaip ilgai egzistuoja fasado dekoro gamintojas MAT BUD?

Kompanija buvo įkurta 1994 metais. Tai vienas iš pirmųjų fasado apdailos iš polistirolo gamintojų Lenkijoje. Technologija patikrinta laiku. Vienas pagrindinių įmonės tikslų – pateikti klientui aukščiausios kokybės produktą ir per daugelį metų Mat-Bud dekoratyviniai elementai įgijo nepriekaištingą reputaciją.

2.      Kur naudojami dekoratyviniai profiliai ir elementai?

Dekoro elementai naudojami stilizuojant šiuolaikinius pastatus, vykdant restauracijas, rekonstrukcijas bei  statinių remonto darbus.

3.      Kokios medžiagos naudojamos MatBud elementų gamyboje?

Dekoro detalių gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės, vakarų Europos gamintojų medžiagos: italų gamybos „Kerakoll“ fasado klijai, patvarus armavimo tinklelis (min. 145g/m2), didelio tankio polistirolas ir giluminis gruntas skirtas išorės apdailos darbams.

4.      Kuo MatBud eksterjero detalės išsiskiria iš kitų gamintojų?

Priimant sprendimą dėl fasado dekorų įsigijimo ypatingą dėmesį skirkite prekių kokybei bei jų gamybos technologijai. Tūkstančio ar kelių dešimčių tūkstančių litų suma priverčia susimąstyti kam patikėti dekoratyvinių detalių gamybą. Mes siūlome aukščiausios kokybės produkciją už konkurencingą kainą. Patentuota technologija, nepriekaištingos kokybės dekoro sudedamųjų dalių medžiagos ir kokybės kontrolė užtikrina produktų patvarumą, garantuoja, kad armavimo tinklas neatsisluoksniuos nuo pagrindo pagaminto iš didelio tankio polistirolo, o išoriniai klijų sluoksniai laikui bėgant nenutrupės.  Visų išvardintų veiksnių rezultatas – produkcija, kuri visada patenkins net reikliausio užsakovo lūkesčius.

   Išskirtinis bruožas mūsų siulomų dekorų, lyginant su kitų gamintų produkciją, šių dekorų pritaikymas prie darganoto Lietuvos klimato, jie puikiai išsilaiko nepaisant drėgmės ir  sezoninio temperatūros svyravimo. Drėgmė neįsiskverbia į elementų struktūrą, profiliai nebyra ir nesideformuoja.  

   Panašumas su kitų gamintuoju dekorais dažniausiai yra tik vizualus. Kartais gamintojai siekdami atpiginti produkciją: naudoja labai plonus armavimo tinklelius arba formuoja dekorus be jų; pasirenka gamybai mažiausio tankio polistirolą (pvz. EPS 50-80); vietoje padengimo naudoja smėlio ir akrilinių dervų mišinius; paviršių negruntuoja arba pasirenka pigiausią giluminį gruntą; armavimo tinklelius deda tiesiai ant polistirolo, tai palengvina gamybos procesą, bet padidina atsisluoksniavimo tikimybę.

   Mūsų siūlomi profiliai gaminami iš tankaus polistirolo EPS 150-200. Polistirolo pagrindas dengiamas klijais ir tik po to įpresuojamas armavimo tinklelis, tada klijais formuojamas elemento paviršius, kuris gruntuojamas išorės darbams skirtu giluminiu gruntu.

5.      Ar atitinka fasado dekoro elementai ES higienos reikalavimus?

Taip, fasado dekoro elementų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos atitinkančios visus ES reikalavimus.

6.      Ar  dekoro elementai yra eksportuojami ?               

Taip, dekoro elementai eksportuojami į vakarų Europą ir į kaimynines šalis Latviją, Baltarusiją bei Rusiją.

7.      Kas dažniausiai įsigyja fasado dekoratyviniu elementus?

Fasado dekoratyvinius elementus įsigyja ir individualūs klientai, architektai, dizaineriai ir įmonės teikiančio pastatų statybos, remonto, rekonstrukcijos, restauravimo paslaugas. Fasado dekorų populiarumą lemia inovatyvi gamybos technologija leidžianti gaminti aukštos kokybės ir įvairaus sudėtingumo  dekoro detales bei montavimo metu sujungti jas į ištisą monolitą.

8.      Gal urite jau pagamintų sandėliojamų profilių, ar viską reikia užsakinėti. ?               

Taip, yra apie 20 pozicijų, kurių tam tikras kiekis (50-200m) visada yra palaikomas gamintojo sandėlyje.

9.      Kaip vyksta užsakytų dekorų pristatymas?

Dekoratyviniai fasado elementai gali būti siunčiami per siuntų tarnybas, per kurjerių ar ekspeditorių tarnybas. Arba galite atsiimte prekes iš sandėlio Vilniuje.

10.  Ar galite pagaminti arkinius elementus?

Taip, galima pagaminti įvairialypius elementus, simetriškus ir ne, ovalius ir apvalius. 

11.  Koks standartinis gaminamų dekorų ilgis?

Gaminamų elementų standartinis ilgis 1.5 m. Galime pagaminti iki 1,7 m profilius ir iki 2,5 m ilgio kolonas

12.  Kur galima įsigyti fasado dekoratyviniu elementus?

Dekoratyvinius elementus siūlome įsigyti atvykus į mūsų saloną Laisvės pr. 82 Vilniuje arba pateikti užklausą  elenktoniniu paštu. Pasirinkti profilius galite tinklapyje www.EliteDecor.lt.

13.  Ar galima įsigyti dekorus neįtrauktus į Jūsų standartinių gaminių katalogą?

Atliekame ir individualius užsakymus pagal Jūsų brėžinius ar  pavyzdžius, sudarome elementų maketus pagal išvardintus reikalavimus ir teikiame konsultacijas dominančiais klausimais.

14.  Kokie yra užsakymų vykdymo terminai?

Gamybos procesas užtrunka maždaug 2-3 savaites, užsakymo įvykdymo laiką nuo 3 iki 6 savaičių  prailginą jo parengimas, pristatymo trukmė bei gamybinių pajėgumu apkrova. Didžiausias darbų antplūdis tenka rudeniui, tad siūlome pasirūpinti dekorais iš anksto


<< Atgal į fasado dekoravimo kategoriją